El hijyeni

simya neden var?

Simya; bakırdan ve gümüşten altın elde etmeye çalışmanın adıydı. Şimdi ise doğal hayatın içerisinde var olan ve yaşamın devamı için gerekli olan formülleri sizin için derleyip sağlıklı bir hayat sürmeniz için çalışmanın adı oldu.

Bilim ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımıza giren kimyasal temizleyiciler, içeriğinde bulunan agresif kimyasal maddelerin yol açtığı yıkımları da hayatımıza soktular. Bütün bu agresif kimyasal maddeler temizliği yapılan ortamdaki doğal florayı bozarak yararlı bakterilerin de yok olmasına sebep olmakla ilk ve büyük zararı sessiz sedasız verirler. İkinci zarar ise bu kimyasallara direkt temas veya temizlenen maddelere temas etmekle birlikte bu maddelerin vücudumuza girmesi ve iç organlarımıza zarar vermesidir. Bebek ve çocuk ürünlerinin reklamlarında kullanılan "zararlı kimyasallar içermez" sözü yukarıda anlatılan zararların aslında bir itirafı gibidir. Yetişkin insanlar da bebekler ve çocuklar için zararlı olduğu söylenen bu ürünlerin kullanılmasından olumsuz etkilenirler.

Dünyanın kuruluşundan beri yaşamın bir parçası olan probiyotikler, tabiattaki doğal dengenin en minik mimarlarındandır. Bu minik canlılar bulunduğu ortamda yaşamın belirli bir dengede kalması için sürekli çalışırlar. Biz de, her yaştan insanın sağlığını birinci öncelik olarak ele alıyor ve doğal dengenin mimarı probiyotikleri çok özel formüllerle üretilmiş; probiyotikli güzellik ürünleri, doğal temizlik ve güzellik ürünleri, probiyotikli temizlik ürünlerini sizlerin hizmetine sunuyoruz.